TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Žilina »

Hričovské Podhradie

Ponúkame Vám na prenájom objekt bývalých potravín v Hričovskom Podhradí. Objekt je možné využiť ako obchod pre potraviny alebo ako sklady. K objektu patrí aj… Objekt bývalých potravín -… Prenájom - Hričovské Podhradie - Obchodné priestory 350 €/mesiac
Ponúkame Vám na predaj objekt vhodný na podnikanie nachádzajúci sa v Hričovskom Podhradí. Objekt pozostáva z dvoch budov: prvá sa momentálne využíva ako… Objekt pohostinstva a bývalých… Predaj - Hričovské Podhradie - Iný komerčný objekt cena dohodou
Uložiť vyhľadávanie

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk